Campus & Recruitment
Van Beuningen & Partners Campus richt zich op het bemiddelen van high potential WO-starters met interesse in Banking & Investments en Strategy Consulting. Onze opdrachtgevers variëren van de grote bekende corporates tot kleine ambitieuze boutique firms. Allemaal zijn zij op zoek naar aanstormend talent en bieden zij uitstekende ontwikkelings- en doorgroeimogelijkheden.
Door middel van een oriënterend gesprek kijken we waar de beste aansluitingen zijn voor deze talentvolle (bijna) afgestudeerden. We begeleiden hen intensief bij het maken van de juiste keuzes voor hun persoonlijke ontwikkeling en hun carrière en bouwen een langdurige relatie met hen op.
Ben jij ondernemend, gedreven, ambitieus en starter in de arbeidsmarkt? Dan ontmoeten we je graag. Mail één van onze campusconsultant jouw C.V. en cijferlijsten van de middelbare school en bachelor/master. Wij nemen dan snel contact met je op.
Ben je starter en zoek je een meer commerciële rol of een traineeship?
Neem dan contact op met onze zusterorganisatie Talentree









